Vi bruger cookies

Ved at bruge sitet acceptere du dette. "nej tak til cookies"

Læs vores cookiepolitik

Forældrerepræsentanter i Fuglekær 

 

Tine Antvorskov (Christian/ Anne Sofie Lærker/Ællinger)   91325152 tine.antvorskov@outlook.com 

Josephine Ahm-Jantzen (Ronja  Viber)   61603639   rapand1986@gmail.com

Karina Nygaard (Elisa Svaner)   31683003 knygaard@emporiumpartners.com

Jesper Schou-Nielsen  (Rosa Silkehalerne)   29337231 jesper205@gmail.com

Malene Skagge Avid (Asger Ællinger) 20899875  mallesp@hotmail.com

Personalerepræsentanter: Pia Deleuran Ællinger Pia.deleuran@glostrup.dk  og Tina Fronval Svaler Tina.fronval@glostrup.dk

Ledelse: Judith Stabell Institutionsleder Judith.stabell@glostrup.dk, Hanne Berentzen Pæd.l./souschef Hanne.berentzen@glostrup.dk  og Mette Meinertz Pædagogisk leder Mette.meinertz@glostrup.dk