Vi bruger cookies

Ved at bruge sitet acceptere du dette. "nej tak til cookies"

Læs vores cookiepolitik

Forældrerepræsentanter i Fuglekær 

 

Tine Antvorskov (Anne Sofie, Viber)   91325152 tine.antvorskov@outlook.com 

Josephine Ahm-Jantzen (Ronja, Viber)   61603639   rapand1986@gmail.com

Karina Nygaard (Elisa Svaler)   31683003 knygaard@emporiumpartners.com

Jesper Schou-Nielsen  (Rosa, Viber)   29337231 jesper205@gmail.com

Malene Skagge Avid (Asger, Trækfugl) 20899875  mallesp@hotmail.com

Personalerepræsentanter:

Pia Deleuran (Ællinger) Pia.deleuran@glostrup.dk

Tina Fronval (Svaler) Tina.fronval@glostrup.dk

Ledelse:

Judith Stabell Institutionsleder Judith.stabell@glostrup.dk

Hanne Berentzen Pædagogisk leder/souschef Hanne.berentzen@glostrup.dk

Mette Meinertz Pædagogisk leder Mette.meinertz@glostrup.dk