Vi bruger cookies

Ved at bruge sitet acceptere du dette. "nej tak til cookies"

Læs vores cookiepolitik

Forældrerepræsentanter i Fuglekær

Josephine Ahm-Jantzen (Ronja, Lærker)   61603639   rapand1986@gmail.com

Jesper Schou-Nielsen  (Rosa, Trækfugl og Lili, Silkehale)   29337231 jesper205@gmail.com

Malene Skagge Avid (Asger, Trækfugl) 20899875  mallesp@hotmail.com

Daniela Mladenovska Mansa (Anemone, Silkehaler) 5059 8909 danieladmla@gmail.com

Nick Kongsted (Lukas, Viber) 6130 0815 kongsted87@live.dk

 

Personalerepræsentanter:

Pia Deleuran (Ælling) Pia.deleuran@glostrup.dk

Tina Fronval (Svale) Tina.fronval@glostrup.dk

 

Ledelse:

Judith Stabell Institutionsleder Judith.stabell@glostrup.dk

Mette Meinertz Pædagogisk leder/souschef Mette.meinertz@glostrup.dk

Hanne Berentzen, Team leder hanne.berentzen@glostrup.dk